Стоматологічні послуги

Імплантація “all-on-4” (“всі-на-4”)

Імплантація “all-on-4” (“всі-на-4”)

Відновлення втрачених зубів нижньої щелепи методом “Всі-на-4” передбачає інсталяцію 4-імплантів на нижню щелепу та фіксацію протезу з 12 коронок.

Інсталяція імплантів відбувається без попередньої підготовки кістки – збільшення кісткової тканини. Протез виготовляється і фіксується негайно після встановлення імплантів. Протезна конструкція має гвинтову фіксацію, що дозволяє досягти бажаної естетики, здійснювати більш ефективну гігієну, контролювати стан встановлених імплантів та доглядати за ними.

Імпланти встановлюються наступним чином: два імпланти встановлюються у фронтальній частині, і два – по обидва боки під кутом 45 градусів. Така кількість і положення імплантів забезпечує стабільність фіксації протезної конструкції. Ця методика рекомендована пацієнтам із повною відсутністю зубів на нижній щелепі.

Методика “all-on-4” дозволяє у дуже короткі терміни відновити втрачені зуби, досягти максимальної естетики і функціональності. Більше того, цей метод є дійсно заощадливим. Для відновлення зубів верхньої щелепи за умови повної відсутності зубів, використовують метод “всі-на-6”.

Де відновлюють зуби методом “всі-на-4”

У Києві таку процедуру проводять далеко не у кожній клініці. Щоби мати можливість проводити такі операції, хірургу доводиться пройти спеціальний курс і отримати відповідний сертифікат. Наш головний лікар, Віталій Миколайович Шраменко, загальний досвід роботи якого – більше ніж 25 років, має усі необхідні сертифікати для відновлення зубів за таким методом.

Скільки коштує відновлення зубів за методом “всі-на-4”

Назва послуги Вартість , ₴

Відновлення за повної відсутності зубів нижньої щелепи методом “всі-на-4”

66 300,00

Адреса клініки Симфонія

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
вулиця Вознесенський узвіз, 23в
2 этаж

Гостьовий паркінг у дворі

ПН-Сб: 9:00-21:00


044 360 41 41
068 868 49 99


simfoniya-kiev@ukr.net