Стоматологічні послуги

Ортодонтія

Нині гарна посмішка – це не лише рівні білі зуби, гарна посмішка – це ваш статус у суспільстві! Впевненість у собі, відкритість, щирість, доброзичливість, комунікабельність і тонке відчуття смаку – всі ці якості можна прочитати лише на помішці. Людина, що привітно й щиро посміхається, одразу ж притягує до себе!

Наша клініка пропонує широкий спектр ортодонтичних послуг:

-використання трейнерів для усунення шкідливих звичок та міофункціонального блоку у найменших;

-непостійні апарати (пластинки) для виправлення прикусу у дітей;

Причини виникнення неправильного прикусу можуть бути найрізноманітнішими: спадкоємність, особливості вагітності і пологів. Велике значення має тривалість і процес вигодовування (розмір отвору соску, положення голівки дитини), важливі також захворювання, перенесені дитиною (рахіт, аденоїди, викривлення носової перегородки, збільшені мигдалини), наявність шкідливих звичок (смоктання пальців, щок, губ, соски, різноманітних предметів, звичка спати із запрокинутою головою, з підкладеним під руку кулаком, неправильна постава і т.д.).

З допомогою непостійних апаратів (пластинок) ми можемо впливати на розвиток і ріст щелеп, в результаті усуваючи ортодонтичну патологію.

  • застосування брекет-систем для лікування дорослих (металічні, керамічні, сапфірові).

Металічні брекет-системи

Незважаючи на те, що брекет-системи цього типу є найстарішими, вони досі залишаються популярними. Ефективність у роботі та легкість у догляді – безумовні їх переваги. Широкий асортимент різноманітних варіантів металічних брекет-систем приваблює як пацієнтів, так і лікарів. Зовнішній вигляд сучасних металічних брекетів відрізняється від їхніх попередників – вони тепер меншого розміру, мають різні форми. Головна перевага металічних брекет-систем перед іншими різновидами – мінімальна сила тертя між пазом і дугою, від величини якої залежить тривалість усього лікування. Для їх виготовлення використовують нержавіючу сталь, титан і сплав нікеля й титана. Порівняно з іншими типами брекет-систем, металічні брекет-системи є доволі помітними на зубах.

Назва послуги Вартість, ₴
Металічна брекет-система (США) 4 800,00

Керамічні брекет-системи

Керамічні брекет-системи є більш складними у виготовленні. Для цього використовують полікристалічний оксид алюмінію, який є досить міцним. Лазерна обробка поверхні брекета сприяє надійній фіксації на поверхню зуба. Виглядають вони досить естетично: колір співпадає із кольором зубів. Таким чином, брекет-система є практично непомітною для інших. Дуги, що застосовують із цією брекет-системою можуть бути як металічними, так і естетичними (білими).

Назва послуги Вартість, ₴
Керамічна брекет-система (США) 8 500,00

Сапфірові брекет-системи

Сапфірові брекет-системи теж належать до групи керамічних брекет-систем. Вони виготовлені з монокристалів штучного сапфіра. Вони є повністю прозорими, максимально непомітними і дійсно гарними.

  • виготовлення невидимих кап для вирівнювання зубів. Такий варіант можливий, якщо Ви не можете розглядати інші варінти через роботу чи інші обсавини;
  • виготовлення кап від бруксизму, спортивних кап.

 

Для більш детальної консультації записуйтесь на прийом до лікаря-ортодонта нашої клініки. Із задоволенням розглянемо конкретну ситуацію, знайдемо індивідуальний підхід до вашої дитини. Наші лікарі зможуть дати відповіді на будь-які запитання. Будемо раді допомогти Вам!

Назва послуги Вартість, ₴
Сапфірова брекет-система (США) 9 300,00

Адреса клініки Симфонія

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
вулиця Вознесенський узвіз, 23в
2 этаж

Гостьовий паркінг у дворі

ПН-Сб: 9:00-21:00


044 360 41 41
068 868 49 99


simfoniya-kiev@ukr.net