Стоматологічні послуги

Терапія

Терапія зуба або ендодонтія – це розділ у стоматології, що займається лікуванням системи корінних каналів.

Зуби є важливою функціональною та естетичною складовою нашого організму. Більше того, зуб – це орган, що має свою іннервацію і трофіку. І так само, як і будь-який інший орган в організмі людини, потребує негайного лікування за його запалення. Симптоми, які можуть проявлятися: тягнучий, пульсуючий біль, нічний біль. Все це говорить про необхідність негайного лікування, аби уникнути ускладнень, а іноді й втрати зуба.  

Як відбувається лікування зубів

Лікування полягає у видаленні запаленого нерва, антисептичній обробці і пломбуванні системи корінних каналів, у яких  знаходиться сам нерв. Для лікування каналів у нашій клініці використовують найякісніші сучасні матеріали та інструменти. Для якісної обробки системи корінних каналів ми використовуємо сучасні інструменти “ProTaper”, “ProFile”, а для надійного пломбування абсолютно нешкідливі і нетоксичні для організму каучукові штифти. Увесь цей комплекс лікування, знання і мануальні навички наших лікарів забезпечать якісне лікування ваших зубів.

Де лікувати зуби у Києві

Клініка дентальної стоматології “Симфонія” пропонує широкий спектр стоматологічних послуг: лікування, встановлення пломб і усі пов’язані із цим процедури. Наші процедури є абсолютно безболісними. Ми використовуємо знеболюючі препарати високої якості. Також у нас працюють професійні лікарі, які регулярно проходять підвищення кваліфікації, а також беруть участь у профільних семінарах, симпозіумах. Для підтвердження ми можемо показати усі сертифікати і грамоти! Таким чином наша клініка гарантує успішне і якісне лікування будь-якої складності!

Ми знаходимося в центрі, вул. В’ячеслава Чорновола, 41.
Дістатися нас можливо від станції метро “Лук’янівська” або “Політехнічний інститут”. Наші клієнти, що приїздять власним автомобілем, можуть скористатися великою паркувальною зоною у  задньому дворі нашої будівлі. Детальніше про те, як нас знайти, дивіться у розділі “Контакти”.

Адреса клініки Симфонія

Як нас знайти

Україна, м. Київ,
вулиця Вознесенський узвіз, 23в
2 этаж

Гостьовий паркінг у дворі

ПН-Сб: 9:00-21:00


044 360 41 41
068 868 49 99


simfoniya-kiev@ukr.net